Orientácia na tinkinerecepty

Orientácia na tinkinerecepty
Hodnotienie: 2
Hodnotenie: 5
You:
Hodnotenie receptu
Tlačiť recept
  Orientácia na tinkinerecepty
  Hodnotienie: 2
  Hodnotenie: 5
  You:
  Hodnotenie receptu
  Tlačiť recept
   Postup prípravy
   1. Organizačné okienko 😀 Opäť vás veľa pribudlo a ja som dlho neopakovala ako táto stránka vôbec funguje. Najmä ako nájdete recepty, články, ako podľa suroviny navariť atď. Ak by ma niekto nepoznal, som Tinka, kľudne mi tykajte 🙂 a milujem slovenskú kuchyňu, ozdravenú, chutnú a rýchlu. Som gurmán, ktorý sa potrebuje v jedle vyžiť 😀 Inak sa mením na nervóznu dračicu 😀 A o tom sú moje recepty. Ak prečítate až do konca, prezradím vám viac 😀
   2. Na mojej webovej stránke, ktorú mám naozaj dobre prepracovanú (ak by ste chceli kontakt na neskutočne šikovného webdizajnéra, píšte) viete nájsť a vyhľadať konkrétnu surovinu, podľa ktorej chcete variť, ale aj konkrétny recept. Stačí ho zadať v 1. páde napr. brokolica, tekvica a vyhodí vám všetky recepty, ktoré túto surovinu obsahujú. Taktiež môžete vyhľadávať aj konkrétne recepty, skúšajte vždy viacero variacií, ak vám nevyhodí ten správny. Toto všetko sa dá hladať na počítači a takisto aj cez mobil (viď obrázok č. 1 a č. 2), prakticky všade kde ste.
    Na mojej webovej stránke, ktorú mám naozaj dobre prepracovanú (ak by ste chceli kontakt na neskutočne šikovného webdizajnéra, píšte) viete nájsť a vyhľadať konkrétnu surovinu, podľa ktorej chcete variť, ale aj konkrétny recept. Stačí ho zadať v 1. páde napr. brokolica, tekvica a vyhodí vám všetky recepty, ktoré túto surovinu obsahujú. Taktiež môžete vyhľadávať aj konkrétne recepty, skúšajte vždy viacero variacií, ak vám nevyhodí ten správny. Toto všetko sa dá hladať na počítači a takisto aj cez mobil (viď obrázok č. 1 a č. 2), prakticky všade kde ste.
   3. Ak hľadáte konkrétny príspevok o ktorom som písala, viete ho z počítača konkrétne vyhľadať (obrázok č. 3). Toto sa však nedá z mobilu, snáď dobudúcna.
    Ak hľadáte konkrétny príspevok o ktorom som písala, viete ho z počítača konkrétne vyhľadať (obrázok č. 3). Toto sa však nedá z mobilu, snáď dobudúcna.
   4. Ak si pamätáte fotku receptu, ale už je to dávnejšie, kliknite rovno na fotky mám tu len dva albumy, fotky na časovej osi a príspevky z mobilu, prelustrujete to rýchlo a nájdete, čo hladáte, či už z mobilu, alebo na počítači.
    Ak si pamätáte fotku receptu, ale už je to dávnejšie, kliknite rovno na fotky mám tu len dva albumy, fotky na časovej osi a príspevky z mobilu, prelustrujete to rýchlo a nájdete, čo hladáte, či už z mobilu, alebo na počítači.
   5. Testy, či rôzne prírodné bylinkové recepty, alebo len môj pokec ku kvalite potravín nájdete v sekcii blog. Cez mobil sa síce nedá vyhľadať, ale konkrétnu vec nájdete opäť cez lupu.
    Testy, či rôzne prírodné bylinkové recepty, alebo len môj pokec ku kvalite potravín nájdete v sekcii blog. Cez mobil sa síce nedá vyhľadať, ale konkrétnu vec nájdete opäť cez lupu.
   6. Ak už ani tak neviete niečo nájsť, napíšte mi a ja sa vám skúsim pomôcť, ale nesľubujem, lebo tieto otázky sa akosi kopia a ja už žiaľ, nemám na to kapacitu, hoc by som rada..
   7. Tak snáď som vám trochu objasnila a pomohla v orientácii. Cíťte sa tu dobre, tak ako ja 😀 rešpektujte sa navzájom, neútočte na seba, ideálne ani na mňa 😀 a skúste reagovať milo a empaticky, nech sa to tu trošku líši od ostatných stránok na sociálnych sieťach.
   8. PS : konštruktívnu kritiku mám rada, rada diskutujem, posúva ma to ďalej :* Nie som neomylná 😀 Ale robím všetko s tou najväčšou láskou - snáď to bude pre mňa poľahčujúca okolnosť 😀 Som z mäsa a kostí (chvalabohu) a rada sa smejem 😀 Tak sa smejme spolu, robme tento svet lepším miestom na zemi a NAJMA hviezdime v kuchyni 🙂 Život je príliš krátky na to, aby sme jedli zlé, alebo nie veľmi chutné jedlo. Či už zdravé, alebo nezdravé. Mám vás rada :* Cíťte sa tu ako doma a prichádzajte na moju stránku radi :*
   Ďakujem Vám za zdieľanie receptov, veľmi tým podporujete moju prácu.

   Autor: Tinka Karmažín

   Zdravo žiť, cítiť sa fit, a aby jedlo nebolo nepriateľ – to nie je diéta. To je životný štýl. A o tom je môj blog, vitajte :) Volám sa Tinka Karmažín a varenie a pečenie sú mojou vášňou. Každá minúta strávená v kuchyni je pre mňa jedinečný gurmánsky zážitok. Varím pestro a potrpím si na kvalitné, zdravé a ideálne lokálne BIO potraviny. Denne vás priťahujem do kuchyne a ukazujem, ako mať radosť zo zdravého varenia, ktoré chutí neskutočne.

   Pozri tiež

   Pravidlá súťaže na Facebooku

   Účasť v súťaži je možná len pre obyvateľov Slovenska, ktorí majú platný Facebook účet. Súťažiaci …

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

   Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.